Haberler

Belçika boyun eğdi ve İtalya ve İspanya ilerledikçe İsviçre çok uzun – Euro 2020 Football Daily

Oy verme, inceleme, paylaşma Apple Podcasts, Soundcloud, Audioboom, Mixcloud, Acast ve Stitcher ve Facebook,

‘da sohbete katıl Twitter ve e-posta.

Max Rushden’a Euro’nun ilk turunu tartışmak üzere Barry Glendenning, Nicky Bandini ve Simon Burnton katıldı 660 çeyrek final.

Bugün podcast’te: İspanya ilerledi yarı finale çıktılar ama penaltı atışlarıyla inatçı İsviçre’yi alt ettiler, St Petersburg’da Nick Ames’ten canlı tepki alıyoruz. Diğer çeyrek finalde İtalya Belçika’yı mağlup etti.

Yarınki maçları beklediğimiz diğer yerlerde, Toni Kroos’un emekliliği ve Uefa’nın St Petersburg ve Bakü’de reklam panolarında gökkuşağını yasaklaması var.

Belçika v İtalya - UEFA Euro 2020 - Çeyrek final<br />MÜNİH, ALMANYA – TEMMUZ : (BILD ZEITUNG OUT) Belçikalı teknik direktör Roberto Martinez, UEFA Avrupa Şampiyonası sırasında jest yapıyor 980 Şampiyona Belçika ile İtalya arasında çeyrek final maçı Futbol Arenası Münih 2 Temmuz’da, 480 Münih, Almanya’da. (Harry Langer’in fotoğrafı/Getty Images aracılığıyla DeFodi Images)” itemprop=”contentUrl” src=”https://bettilt-bahis.com/wp-content/uploads/2021/07/echo/3049.jpg?width=300&quality=85&auto=format&fit=max&s=fb3dfae7b34b290002781b02b1d421c0″> </img><span><svg
height=

Fotoğraf: TF-Images/DeFodi Images/Getty Images 48399

Guardian’ı Destekle

Guardian editoryal olarak bağımsızdır. Ve gazeteciliğimizi herkese açık ve erişilebilir tutmak istiyoruz. Ancak çalışmalarımızı finanse etmek için okuyucularımıza giderek daha fazla ihtiyacımız var.

Guardian’ı Destekleyin 290002781

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
tr_TRTürkçe