Haberler

Harikalar diyarında Chelsea ve Alisson için çifte umutsuzluk – Haftalık Futbol

Leicester City, Youri Tielemans’ın harika grev Chelsea’yi batırdıktan sonra ilk kez kupayı kaldırırken FA Cup finaliyle başlıyoruz. Bu sezonun başındaki tüm Süper Lig tartışmalarından sonra futbol için ahlaki bir zafer miydi?

Daha sonra Blues için bir başka son yenilgiye geçiyoruz, Chelsea Women Şampiyonlar Ligi finalinde Barcelona Femení’ye dakika. Emma Hayes’in tarafında tam olarak neyin yanlış gittiğini ve geleceğin onlar için potansiyel olarak ne getireceğini inceliyoruz.

Son olarak, Alisson Liverpool’un sezonunu bir 94 dakika başlığı. Ayrıca Türkiye’deki çılgın bir final ligi tablosu olan yaklaşan play-off’ları da tartışıyoruz ve bazı e-postalarınızı okuyoruz.

topshot-fbl-eng-fa cup-chelsea-leicester  - leicester city'nin i̇ngiliz doğumlu jamaikalı savunucusu wes morgan (l ) ve leicester city'nin danimarkalı kalecisi kasper schmeichel (sağda), mayıs ayında londra'nın kuzeybatısındaki wembley stadyumu'nda chelsea ve leicester city arasında oynanan i̇ngiliz fa kupası final maçının ardından leicester oyuncuları zaferi kutlarken kazananların kupasını koruyor 15, 2021. - leicester, kulübün fa kupası'nı ilk kez kazandı 137 - youri tielemans'ın sansasyonel grevi chelsea 1-0 önünde 22,  wembley hayranları. (fotoğraf: nick potts / pool / afp) / pazarlama veya reklam kullanimi i̇çi̇n deği̇l / yayin kullanimi i̇çi̇n kisitli (getty images üzerinden nick potts / pool / afp'nin fotoğrafı)

Fotoğraf: Nick Potts / AFP / Getty Images

The Guardian’ı Destekleyin

The Guardian, editoryal olarak bağımsızdır. Ve gazeteciliğimizi herkese açık ve erişilebilir tutmak istiyoruz. Ancak, çalışmalarımızı finanse etmek için okuyucularımıza giderek daha fazla ihtiyacımız var.

The Guardian’ı Destekleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
tr_TRTürkçe