Haberler

Manchester City, Harry Kane'i istiyor ve Tottenham ile görüşmeler planlıyor

Manchester City, Harry Kane ile sözleşme imzalamak istiyor ve Tottenham forvetiyle olası bir anlaşma üzerine görüşmeler yapmayı planlıyor. Kane, City’ye katılmaya açık, ancak kendisi ve talipleri, Daniel Levy ile müzakerelerin kolay olmayacağının farkında.

Tottenham’ın başkanı, kulübe istediğini söyleyen Kane’i satmaya meyilli değil. ayrılmak ve geçen yaz Levy’den bu sezonun sonunda gitmek için etkili bir sözlü anlaşma aldığına inanıyor.

Şehrin rekor transfer ücreti 65 m £ ‘dan az ve Levy ise bunun iki katından fazlası ile ayrılmak zorunda kalacaklardı Kane için bir anlaşmaya razı oldu. Sergio Agüero’nun ayrılmasıyla City, bu sezon Premier Lig ve Carabao Kupası’nı kazanan bir kadroyu güçlendirecek ve bu ay Şampiyonlar Ligi’ni ekleyebilecek bir oyuncu bulmaya kararlı. Kane’nin temsilcileriyle temas halindeydiler.

Manchester United’ın Kane’e olan ilgisi Edinson Cavani’nin bir yıl daha karar vermesinden bu yana azalmış gibi görünüyor, ancak yeniden canlandırılabilir. İngiltere’nin Chelsea kaptanı için henüz bir hamle olmadı ve Levy onlarla bir anlaşma yapmaya özellikle dirençli olacaktı.

Tottenham, Kane’i kalmaya ve yeni bir teknik direktörün atanmasına ikna etmeye çalışacak. bu sürecin bir parçası olabilir, ancak 27 – yaşındaki kişinin konumu açıktır. Çarşamba günü Aston Villa’ya karşı kulübün taraftarlarının önünde oynayacak.

The Fiver: kaydolun ve günlük futbol e-postamızı alın.

Levy, program notlarında son zamanlarda hataların yapıldığını kabul etti. geçmiş: “Stadyumu teslim etmeye ve salgının etkisiyle başa çıkmaya o kadar odaklandık ki, bazı temel öncelikleri ve DNA’mızda gerçekte ne olduğunu gözden kaçırdığımızı hissediyorum.

” Çalışmamız toplumda ve NHS ile bunu doğru yaptığımız zamanın bir örneğidir, ancak her şeyi doğru yapamayız. Sizi, hayranlarımızı umursamadığımız ya da saygı duymadığımız için asla olmadı – hiçbir şey gerçeklerden daha ötesi olamaz. ”

“ Başarılı bir futbol takımı ”her şeyden önemlidir ve Odak, normal Şampiyonlar Ligi katılımına dönüş ve onur için yarışmaktır ”.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
tr_TRTürkçe