Haberler

Robson-Kanu, Euro 2020 için Galler kadrosundan ayrıldı ancak Colwill aradı

Hal Robson-Kanu, bu yaz Avrupa Şampiyonası’nda

bırakıldıktan sonra kahramanlıklarını tekrar etmeyecek. – bu yaz için adam Galler takımı Cardiff City’nin genç orta saha oyuncusu Rubin Col ile turnuva, kaptan Gareth Bale, Aaron Ramsey ve Joe Allen ile birlikte bir joker karakter dahil edecek. Galler, Cumartesi günü Cardiff’te Arnavutluk’u ağırlamadan önce Çarşamba günü Nice’de dünya şampiyonu Fransa’ya karşı hazırlıklarını artırdı.

Robson-Kanu, Galler’in Belçika’yı yenmesine yardım etmek için sansasyonel bir gol attı ve Euro’da yarı finallere ulaştı 2016 ancak uluslararası kariyeri Ryan Giggs’in devam eden yokluğunda takıma liderlik edecek olan geçici yönetici Robert Page tarafından atlandıktan sonra. Mart ayında Meksika’ya karşı son çağrısını alan Robson-Kanu, takım otelindeki sokağa çıkma yasağını ihlal ettikten sonra son uluslararası kamptan eve gönderildi ve geçen hafta Portekiz’deki Galler eğitim kampının bir parçası değildi. a 28 – erkek kadrosu.

Derby İlçesinden Tom Lawrence ve yine Mart ayında eve gönderilen Schalke’den Haham Matondo, son eğitim kampına dahil olanlar arasında ancak geciken Euro için alıkonulmayanlar 2020 kampanya.

Allen, ayakta kalan Mart ayında uluslararası görevde olan baldır ve diz arkası yaralanmaları, Bale, Ramsey, Ben Davies, Chris Gunter, Jonny Williams, Wayne Hennessey ve Danny Ward ile birlikte, beş yıl önce Fransa’da tüm beklentileri aşan Chris Coleman ekibinden kurtulan sekiz kişiden biri.

Mart ayından beri bir buzağı sakatlığı Tottenham savunucusu Davies’i rahatsız ediyor ancak Page iyimser b o ve Allen, İsviçre’ye karşı A Grubu açacakları için uygun olacaklar 12 Haziran. Daha sonra 16 Haziran, yine Bakü’de, dört gün sonra Stadio Olimpico’da İtalya’yı almak için Roma’ya gitmeden önce.

Hızlı rehber

Galler Euro kadrosu 2020

Göstermek

Wayne Hennessey (Kristal Saray), Danny Ward (Leicester City), Adam Davies (Stoke City), Ben Davies (Tottenham Hotspur), Chris Gunter (Charlton Athletic), James Lawrence (St. Pauli), Joe Rodon (Tottenham Hotspur), Chris Mepham (Bournemouth), Ben Cabango (Swansea City), Ethan Ampadu (Chelsea), Connor Roberts (Swansea Şehri), Neco Williams (Liverpool), Rhys Norrington-Davies (Sheffield United), Aaron Ramsey (Juventus), Matt Smith (Manchester City), Joe Morrell (Luton Town), Joe Allen (Stoke City), Dylan Levitt (Manchester United), Jonny Williams (Cardiff City), Harry Wilson (Liverpool), David Brooks ( Bournemouth), Daniel James (Manchester United), Tyler Roberts (Leeds United), Rubin Colwill (Cardiff City), Kieffer Moore (Cardiff City), Gareth Bale (Real Madrid)

Bale Galler’de kaptan olurken, Aaron Ramsey’in katılımı, Juventus orta saha oyuncusunun ülkenin geçmişinden sadece ikisine başlaması göz önüne alındığında büyük bir artış oldu 26 maçlar. Cardiff forvet oyuncusu Kieffer Moore, kadrodaki tek iyi niyetli No 9’dur, ancak hem Tyler Roberts hem de Harry Wilson forvet olarak oynayabilir, ikincisi Mart ayında Belçika’ya karşı sahte dokuz olarak oynayabilir.

Colwill, kim döndü 19 ve ilk Cardiff’i Nisan ayında başlattı, sürpriz bir katılım. Gençler Dylan Levitt, 20 ve Matthew Smith, Sırasıyla Manchester United ve City’den , Hırvatistan’da kiralık oyun süresi mücadelesine rağmen yan Istra 1961. Bu sezon Lincoln’da ödünç almış olan Brennan Johnson of Nottingham Forest’a veya Cardiff orta saha oyuncusu Will Vaulks’a yer yoktu. oyuncu için hafta. Geçen hafta Algarve için Cardiff’ten ayrılmalarından yalnızca birkaç gün önce Galler’in eğitim kampına dahil edileceğini öğrendi.

“Kendimi kıstırıyorum,” Colwill Çarşamba günü bir basın toplantısında söyledi. “Geçen Euro’yu hatırlıyorum, evde ailemle birlikte izlerken 14. Bir oyuncunun kariyerinin zirvesidir, uluslararası oyun. Çocukken yapmayı hayal ettiğin şey bu. Bunu [be called up] ülken için böylesine beklenmedik bir şekilde yapmak inanılmaz olurdu. ”

Colwill Swansea yakınlarında Neath’ta doğdu ve aynı ortaokul Ysgol Gyfun Ystalyfera’ya katıldı Ben Davies olarak okul. Colwill, “Okul boyunca öyleydi: ‘Ben Davies bu ve Ben Davies bu,” dedi.

“Okuldan aldığı üst düzeyde oynamış olduğu için kesinlikle bir rol model. Tüm öğretmenlerden ‘Ben Davies okulda senden daha iyiydi’ diyordum. Okulda onun kadar iyi olduğumu sanmıyorum. Ancak okuldan başka biri bunu [become professional] yaptığında baskı kalkar. Bu tür şeylerle uğraşmaya alışkınlar ve benden önce gelmesi kesinlikle çok yardımcı oldu. ”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
tr_TRTürkçe