Haberler

Swansea v Barnsley: Şampiyona play-off yarı final, ikinci maç – canlı!

17: 35

Bu gecenin maç görevlileri

Hakem: John Brooks

Hakemin yardımcıları: Nick Greenhalgh ve Matthew Jones

Dördüncü Görevli: Matthew DonohueBiraz patronluk taslayan hatırlatma: Bu oyunda VAR yok ve deplasman golleri “ekstra” olarak sayılmaz.

john brooks

John Brooks, bu gecenin ikinci ayağında disiplini sürdürmekten sorumlu. Fotoğraf: Robin Jones – AFC Bournemouth / AFC Bournemouth / Getty Images

17: 33

Valerian Ismael konuşuyor: Crystal Palace’ta Roy Hodgson’ın potansiyel bir alternatifi olarak bahsedilen Barnsley yöneticisi, “Oakwell’de ikinci yarıda yaptığımız gibi oyuna Cumartesi günü başlamalıyız,” dedi.

“Bu kontrol, o yoğunluk, ilk düdükten itibaren ihtiyacımız olan şey bu. Swansea en iyi oyununu oynamadı, ancak odaklanmış ve disiplinliydiler ve basit şeyleri doğru bir şekilde yaptılar. İyi hazırlandığımızı düşünüyorum, ne yapmamız gerektiğini biliyoruz ve bu play-off’lar – her şey olabilir. Çok güçlüler, çok kararlılar. ”

valerian ismael
Barnsley yöneticisi Valerian Ismael boş yöneticinin p Kristal Saray’daki osition. Fotoğraf: John Walton / PA

17: 34

Steve Cooper konuşuyor: “Pazartesi günü son düdük çaldığında ilk şey, şimdi aynısını kendi stadyumumuzda yapma fırsatımız olduğunu bilmekti, kendi hayranlarımızın önünde ”dedi Swans yöneticisi. “Dört gözle bekleyeceğimiz bir şey, stadyumlarda taraftarlarımızı, özellikle de bizim taraftarlarımızı özledik. Bazı destekçilerin geri gelmesi çok gecikti, bu önemli bir oyun ve dört gözle beklenmesi ve değer verilmesi gereken bir şey.

“Motive olmalıyız ve onların önünde oynamaya hazır, onlar olmadan eskisi gibi olmadı. Pazartesi günkü atmosfer, herkesin işlerin böyle olması gerektiğini anlamasını sağladı ve kalabalıkları geri aldığımızda daha da iyi ve daha çok takdir edilecek.

“Ancak taraftarları neşelendirecek ve geride kalabilecek bir şeyler vermeye odaklanmalıyız. Ayrıca içeri giremeyecek olanları da düşünüyor olacağız, çünkü normal şartlarda yerde boş koltuk olmayacaktı.

“Oyuncular, koçlar ve personel olarak bu topluluğu temsil etmeliyiz ve birliğimizi ve Swansea Şehrinin neyle ilgili olduğunu göstermeliyiz. Bunu yaparsak, olumlu bir performans ve sonuç sağlamalı, ancak bunu sadece biz yapabiliriz. Bunu yapmak bizim kontrolümüzde. ”

steve cooper

steve cooper
Swansea teknik direktör Steve Cooper, bu gece Liberty Stadyumu’ndaki taraftarların varlığından çok etkilendi. Fotoğraf: James Williamson – AMA / Getty Images

Güncellenmiş

17: 34

Erken takım haberleri: Pazartesi günkü ilk maçın ardından iki tarafın da herhangi bir yeni sakatlık endişesi yok ve her iki menajerin de değişmeyen takımlarla oynaması çok büyük bir sürpriz olmayacak. Barnsley kanat oyuncusu Carlton Morris, ilk maçta yedek kulübesinde kendini iyi bir şekilde değerlendirdikten sonra Dominik Frieser’in yerine başlayabilir.

carlton morris
Carlton Morris, tezgahtan çıktıktan sonra bu gece Barnsley için başlayabilir. Pazartesi’nin ilk ayağı. Fotoğraf: Malcolm Bryce / ProSports / REX / Shutterstock

10: 25

Şampiyona play-off yarı finali: Swansea v Barnsley (agg: 1-0)

Futbolda en zengin ödülün tehlikede olduğu Brentford’a karşı bir Wembley karşılaşması, Şampiyona play-off yarı finalinden zar zor çıkabilenleri bekliyor. daha bıçak ağzı.

Swansea City, Barnsley’i ilk maçın tek golüyle yenerek, en ince marjlarla liderlik ediyor. Oakwell, Andre Ayew’den gelen bir dersin tarafları ayırdığı yer. Liberty Stadyumu’ndaki başlangıç 6. 30 pm, ancak Bu arada takım haberleri ve toparlanma için bizi izlemeye devam edin.

Güncellenmiş 1621701335000 5. 00 pm BST

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
tr_TRTürkçe