Haberler

Tottenham v Wolves: Premier Lig – canlı!

Tottenham v Wolves: Maç sonuçlarının canlı yayını.

15: 31

70 dk Ve şimdi Alli, 25 yarda.

15: 030

69 dk Oğlunun sağdaki köşesi Tanganga’nın yanındaki yazının yanında.

15: 30

69 min Spurs için bir değişiklik: Harry Winks, Lo Celso’nun yerini alıyor.

15: 28

67 min 2-0 düştüğünden beri kurtlar canlandı. Şu anda solda oynayan Fabio Silva, içeriyi kesiyor ve korner atmak için arkasından saptırılan bir şut atıyor.

15: 28

66 dk Bugün suçlamanın ötesinde bir Kurt saldırgan olan Traore, bölgedeki Dier ve Hojbjerg arasında tehditkar bir şekilde fermuarlar, ancak daha sonra yakın direğin sol ayaklı bir atışını sürükler.

15: 27

63 min: Fabio Silva bakıcısını özlüyor! Kurtlar geri dönmeli. Gibbs-White, sağdaki Traore ile düzgün bir at-ver oynuyor, sahaya çıkıyor ve penaltı noktasından Fabio Silva’yı seçiyor. Sol alt köşeye ilk kez yan ayağa kalkmaya çalışıyor ama şutu kötü yapıyor ve top iyice dripling yapıyor.

15: 25

63 dk Kurtlar bir değişiklik yapıyor – Vitinha kapalı, Willian Jose

15: 24

Alli, orta çizgide, soldaki Reguilon’a bir geçiş yaptı . Dokunuşu zayıftı ama sonra topu Hoever’den koparmak için alanın kenarındaki Son’a geri kesmeden önce kaydı. İlk kez Patricio tarafından itilen Bale’e taşıdı ve Hojbjerg skoru takip etti. Bunda iki hata vardı – taç çizgisinde durun (bunda Beckham v Brezilya’yı düşünün 2002) ve ardından topu kalenin önüne geri atmak yerine sola itmesi gereken Patricio.

3’te güncellendi

15: 023

HEDEF! Tottenham 2-0 Kurtlar (Hojbjerg 61)

Sadık su taşıyıcısının anı güneşte!

pierre-emile hojbjerg doubles tottenham’s lead.
Pierre-Emile Hojbjerg, Tottenham’ın liderliğini ikiye katladı. Fotoğraf: Getty Images

Güncellenmiş

15: 22

61 dk “Foderoy 78 Kane’in yurtdışına taşınacağını düşünüyorsa rüya görüyor ”diyor Rick Harris. “Ona ihtiyacı olan ve onu kazanan madalyalarla ödüllendirmesi muhtemel PL kulüplerine bakıldığında, Chelsea, United ve Liverpool akla gelen isimler. Manchester City zaten yetenekli olan şişirilmiş kadrosu göz önüne alındığında bu yaz kimseyi satın alacak gibi görünmüyor. ”

Bu yaz ayrılacağından emin değilim. belki PSG dışında. 2021.

15: 21

60 dk Wolves bugün pek iyi değil ama Daniel Podence, Pedro Neto ve Raul Jimenez’de en iyi üç oyuncusundan yoksun olduklarını unutmamalıyız. Sezon, Jimenez’in korkunç sakatlığından bu yana bir düşüş oldu.

15: 18

57 min “Ligdeki en acımasız üçüncü olmasına rağmen savunmamızın nasıl bir sorun olduğu hakkında çok fazla konuşma,” diyor Toby Thatcher. “Saldırı stratejimizin nasıl en iyi şekilde özetlendiği hakkında biraz konuşalım: ‘Topu al, basılıncaya kadar bekle, panik yap, geriye doğru pas ver + umarım muhalefet bir hata yapar veya şansımız yaver gider 50 / 50 & umarım Kane orada ‘sermayeleştirmek için oradadır. ”

Ne demek istediğini anlıyorum, yine de yeni yöneticinin bu koleksiyonla şansını değerlendireceğini düşünüyorum. saldıran oyuncular. Yenilenmiş bir Alli bir fark yaratır.

15: 17

56 dk Mahmuzlar, ucuz bir klişe gibi Kurtların her yerinde. Conor Coady zaten neredeyse yaptı 15 izinler.

15: 16

55 min Bale’in çılgın arka tekerleği, kaleye doğru düşük bir şut atan Kane’i bulur. yarda. Patricio bu sefer rahat bir kurtarış yapar.

15: 16

54 dk: Kane ve Alli direğe çarptı! Ben asla. Bu, Spurs için ikinci bir hedef olmalıydı. Alli orta sahada Moutinho’dan topu çaldı, ilerledi ve Kane’e şık bir pas verdi. İlk atışını, sağında oldukça olağanüstü bir kurtarış olan Patricio tarafından göreve itildi. Top, diğer direkten düşük bir vuruş yapan Alli’ye geri döndü. Doğru geçiş kendini gösterene kadar bir yaş bekleyen Alli’den yapılan birikimde bu harika bir oyundu.

dele alli hits the post!
Dele Alli göreve geldi! Fotoğraf: Andrew Couldridge / AFP / Getty Images

Güncellenmiş

15: 14

53 dk Patricio topu Alli’nin ayak parmaklarından indirmeden önce köşe, Kurtlar bölgesinde biraz karışıklığa neden oluyor.

15: 13

51 dk Lo Celso, bölgeye hücum eden ve Patricio tarafından itilen yükselen bir sürücüyü kıran Reguilon için soluna güzel bir pas atıyor. Sonunda rahat bir kurtarmaydı ve Reguilon muhtemelen daha iyisini yapmalıydı.

3. 12 öğleden sonra BST 15: 12

50 min: Saiss iyi bir şansı kaçırıyor! Bir Kurtlar serbest vuruş i Sadece yarısı temizlendi, Vitinha soldan mülkiyeti alıyor. Saiss’in Kane ile Alderweireld arasından geçtiği, ancak sekiz metreden Lloris’e doğru yöneldiği uzak karakolda ilk kez mükemmel bir çaprazlama yapıyor. Lloris’in kollarına tam anlamıyla sıçradığı için başlığını yanlış anlamış olmalı.

3 . 09 pm BST 15: 09

48 min “Mary Waltz’a katılmıyorum” diyor Foderoy 78. “Kane her yere gidebilir … yurtdışında. United’a giderse tüm iyi niyet ortadan kalkacak. ”

Gerçekten mi? Bu beni biraz şaşırttı. Londra dışında herhangi bir yerde olacağını düşünmüştüm.

15 : 08

46 dk Traore’nin haçı, kayıp ve Fabio Silva’yı takip eden Lo Celso tarafından temizlendi. Silva acı içinde düştü ama kimsenin bir cezaya itiraz ettiğini sanmıyorum.

ouch.
Ah. Fotoğraf: Jack Thomas – WWFC / WWFC / Getty Images

Güncellenmiş

15: 06

46 dk Dikizle dikizleyin! Kurtlar ikinci yarıya başlar.

14: 55

“Kane nereye inecek?” Mary Waltz diyor. “Hiç bir fikrim yok. Ama bundan eminim. O haklı olarak, istediği yere gitme hakkını kazanmıştır. Spurs karmaşasına çok uzun zamandır katlandı, incinmiş oynadı ve sadece çarpıcı bir futbolcu. Bir kupa yükseltmeyi hak ediyor ve bunun Spurs ile olacağından şüpheliyim. ”

Gary Cooper’a ne oldu? O orada Tony, Tottenham Hotspur için önde!

Güncellenmiş

14: 54

İlk yarı: 1-0 Kurtları mahmuzlar

Harry Kane’in golü, Spurs’e devre arasında hak ettiği bir liderlik veriyor. Yavaş başladılar, ancak yarı ilerledikçe giderek daha baskın hale geldiler ve daha önce ilerleyebilirlerdi, ancak Conor Coady’den iyi bir savunma için. Erken direğe uzaktan vuran Kane, devreyi ustaca bitirdi.

harry kane scores. of course he does.
Harry Kane golleri. Tabii ki yapıyor. Fotoğraf: Simon Dael / BPI / REX / Shutterstock

Güncellenmiş

14: 52

HEDEF VERİLDİ! Hojbjerg, sağ bek Hoever tarafından ofsaytta oynanan Kane’i bulmak için Saiss ve Coady arasında çarpıcı bir uzun pas verir. Alana taşındı, kayan Coady ve Patricio’yu tek harekette kandırdı ve topu boş ağa tutturdu. Bu ustaca bir sonuç.

Güncellendi

14: 50

HEDEF! 1-0 Kurtlar (Kane 44)

Harry Kane Spurs’a liderlik ediyor, VAR izin verirse.

goal for tottenham!
Tottenham için gol! Fotoğraf: Andrew Couldridge / AFP / Getty Images

Güncellenmiş

14: 48

43 min: Coady hattı temizliyor – iki kez! Lo Celso’nun sağdan köşesi, yakın karakolda Coady tarafından havaya uçuyor. Kane, faul aldığını düşünen Patricio’yu topa yener ve birkaç metreden kaleye doğru ilerler. Coady onu engeller ve birkaç saniye sonra Lo Celso’nun çarpısı içeri girmekle tehdit ettiğinde aynı şeyi yapar.

14: 48

43 dk Tanganga’nın haçı, bir dizi önemli izinler alan Coady tarafından geride bırakıldı.

14: 46

41 dk Sağdaki Balya derisi Semedo’yu çevreliyor, yan çizgiye varıyor ve topu yakın direkte Alli’ye doğru kesiyor. O sadece hamle yapan Saiss tarafından topa vuruldu, bu hakkı elde etmesi gerekiyordu yoksa bir ceza olurdu .

14: 44

38 min: Rui Patricio’dan iyi tasarruf! Kane’den gelen zeki bir başlık, Son’u alanın solundaki bir boşlukta bulur. Topu Coady’den uzaklaştırır ve Patricio tarafından yakın direkte itilen sol ayaklı bir şutu kırar. Top, Dendoncker’dan sekiyor ve Patricio’nun sevgi dolu kucağına geri dönüyor. Bu, Dendoncker’ın kendi hedefi olabilirdi.

Güncellendi

14: 39

35 dk. Moutinho, tam bek içinde Semedo için iyi bir top oynuyor. yakın posta.

14: 38

34 dk Alli Coady’nin arkasından hafif bir itmenin ardından bölgeye gider. Cezaya itiraz ediyor; başka kimse yapmıyor ve oyun devam ediyor.

Güncellendi

14: 38

33 dk. Saiss, onu yenen Alli’ye faul yapmadığı için şanslı hoş bir usta dokunuş.

14: 37

30 dk “Dün Leicester’a karşı Chelsea’nin en iyi forvet için çığlık attığı çok açık ve Dortmund’un Haaland’ı için Werner artı nakit teklifini görebiliyor olsam da, kesinlikle Harry Kane bu faturayı fazlasıyla karşılayacaktır? ” Rick Harris diyor. “Kane, Spurs’ta kalırsa hiçbir şey kazanamaz ve kulüp sadakatin ESL slotu teklif edildiğinde değer verdikleri bir şey olmadığını gösterdiğinden, Spurs hayranlarının ayrıldığı için onu suçlayacağından şüpheliyim.”

Chelsea’ye giderse yaparlar! Şahsen başka bir Londra kulübüne katıldığını göremiyorum. Hiç ayrılmayabilir; Sanırım kimi yönetici olarak atadıklarına, Kane’in onlar hakkında ne düşündüğüne ve oyun tarzlarına bağlı.

2. 34 pm BST 14: 34

29 dk Traore, Alli’den uzak bir topa kafa atar ve sahanın ortasında fırtınalar estirir. Koşar , uzaktaki direğin hemen genişliğini vuran kişi. Bu iyi bir şanstı ve Traore’den başka bir muhteşem koşuydu.

Fabio Silva’nın uzaktan bir gidişatı var. Fotoğraf: Getty Images

Güncellenmiş

14: 32

27 dk Alli’den güzel oyun. Sağdaki Dendoncker’ı küçük hindistan cevizi yağıyor, sonra yan çizginin yakınında Semedo’dan uzaklaşıyor ve Coady’nin arkasında diz çöktüğü yakın direğe doğru bir çarpı işareti zorluyor. Hakem bir kaleci veriyor ama bu kesinlikle Coady’nin dokunuşuydu.

Güncellendi

14: 30

25 min Spurs’ta daha fazla yoğunluk bekliyordum oyun, kısmen kazanmaları gerektiği için ve kısmen de geçen hafta Leeds’teki kötü performanslarına bir yanıt olarak. Oldukça hareketli görünen Balya, ceza sahasının kenarından koştuktan sonra Saiss tarafından iyi bir şekilde bloke edildi.

Güncellendi

14: 28

23 dk Spurs’a serbest vuruş 35 yarda uzaklıkta. Balya onu tepeden, dönüşte şutu yakın direğe doğru genişleyen Kane’ye doğru klipsler. Kaleden kaçarken bu son derece zor bir şanstı ve dışarıda geldiğinde onu yarı voleybolda yapmak zorunda kaldı.

14: 26

20 dk Bale serbest vuruşta temiz bir vuruş yapıyor ama köşede değil ve Rui Patricio sağına düştüğünde rahat tutar.

it comes to nought for spurs.
Spurs için boşuna geliyor. Fotoğraf: Adrian Dennis / EPA
Gareth Bale serbest vuruş moduna geçer. Fotoğraf: Andrew Couldridge / EPA

Güncellenmiş

14: 26

21 dk Saiss, Lo Celso’ya aptalca bir faul yaptı 25 yarda uzaklıkta. Bale ve Kane bitti.

Güncellendi

14: 25

20 dk Lo Celso’nun köşesi gidiyor Coady tarafından yakınlardaki gönderide.

14: 24

19 dk Lo Celso’nun uzun menzilli çekimi Saiss’in başına çarpar ve barın üzerinden döner.

14: 22

17 min Lo Celso, soldan Son’a doğru mükemmel bir pas atıyor. Bölgede Kane’i bulmaya çalışıyor ama haçı Hoever tarafından iyice engellendi.

14: 19

14 min Rapor edecek hiçbir şey olmayan sessiz bir büyü.

14: 16

10 dk Traore orta sahadan başka bir hücuma geçer ve Alli. Bu sarı kart olabilirdi ama değildi.

adama traore runs at the tottenham defence.
Adama Traore, Tottenham savunmasında koşuyor. Fotoğraf: Jack Thomas / WWFC / Getty Images

Güncellenmiş

2. 14 pm BST 14: 14

8 dakika Traore bir Kurtlar molası veriyor, hücum ediyor 60 kutunun sağ tarafındaki Fabio Silva’ya bir pas atmadan önce. Nispeten uysal vuruşu bir sapma alır ve bir köşe için geride kalır. Moutinho onu sallıyor ve Lloris ikinci denemede hak iddia ediyor.

lloris picks up the loose ball.

Lloris gevşek topu alıyor. Fotoğraf: Adrian Dennis / Reuters

Güncellenmiş

2. 13 pm BST 14: 13

7 dakika Fabio Silva sol iç taraftaki kanalın aşağısında uzun bir topa koşuyor, Dier’in tüylü bir meydan okumasına engel oluyor ve Hugo ile çalışıyor Lloris çok dar bir açıdan. Oradan gol şansı hiç olmadı ve Lloris için kolay bir kurtarmaydı, ama en azından kaleyi bulan bir şuttu.

14: 11

6 dk Bu, Kane’den çok iyi bir çabaydı, basit bir dönüş ve anında bir vuruş. O gerçekten muhteşem bir oyuncu.

pierre-emile hojbjerg doubles tottenham’s lead. harry kane goes close for spurs.
Harry Kane, Spurs için yaklaşır. Fotoğraf: Sam Bagnall – AMA / Getty Images

Güncellenmiş

14: 10

5 dk: Kane direğe geliyor! Hojbjerg, Kane’e kısa bir pas veriyor, işaretsiz 24 yarda. Patricio’yu yenen ve uzaktaki direği vurmak için sıçrayan müthiş bir atış yapar ve sürükler.

14: 08

3 dakika Bale ilk koşusuna Gibbs-White’dan uzaklaşıyor, ancak haçı uzaklaşıyor.

14: 05

1 dak. Dikizle dikizleyin! Spurs, Kuzey Londra’da güzel bir öğleden sonra başlar. Beyaz renkteler; Kurtlar Portekiz formasını giyiyor.

1 . 58 pm BST 13: 58

Günün ilk oyunu bir krakerdi – Saray 3-2 Villa

13: 11

Oluşan takımlar

Tottenham Hotspur (4-2-3-1) Lloris; Tanganga, Alderweireld, Dier, Reguilon; Lo Celso, Hojbjerg; Bale, Alli, Oğul; Kane.

Değişiklikler: Hart, Doherty, Sanchez, Winks, Ndombele, Sissoko, Lamela, Bergwijn, Lucas Moura.

Wolverhampton Wanderers (4-2-3- 1) Patricio; Hoever, Coady, Saiss, Semedo; Moutinho, Dendoncker; Traore, Vitinha, Gibbs-White; Fabio Silva.

İkameler: Ruddy, Ait-Nouri, Marcal, Neves, Willian Jose, Boly, Cundle, Kilman, Corbeanu.

Hakem Martin Atkinson.

Güncellenmiş

1. 07 pm BST 13: 07

Takım haberleri

Tottenham Hotspur (@ SpursOfficial)

𝗧𝗘𝗔𝗠 𝗡𝗘𝗪𝗦 ⚪️ Lloris (C), Tanganga, Alderweireld, Dier, Reguilón, Højbjerg, D ele, Lo Celso, Bale, Son, Kane. # THFC ⚪️ #COYS pic.twitter.com/w20 GDOvIF’ler

Mayıs 16, 2021

Kurtlar (@ Kurtlar)

İşte Wolves bu öğleden sonraki @premierleague maçında @SpursOfficial’a karşı nasıl kadro oluşturuyor. #TOTWOL

🐺📋 pic.twitter.com/S7hh6QBXNn

Mayıs 16, 2021

12: 38

Önsöz

Spurs için şimdiden iyi bir hafta sonu oldu. West Ham’ın dün gece Brighton’daki kurası, bir Avrupa Ligi’nin şüphesiz kaygan ellerine geri döndüğü anlamına geliyor. Son üç maçını kazanırlarsa hak kazanırlar, sonunda. Karışık bir demirbaş çantası: Bugün evde Kurtlar, Çarşamba günü Aston Villa evde ve önümüzdeki Pazar Leicester uzakta.

Geçtiğimiz haftalarda Spurs’u çevreleyen kıyamet ve kasvet, oldukça iyi bir yuva biçimini belirsizleştiriyor. Son beş maçtan dördünü kazandılar ve 15 hedefler ve bugün Wolves’u yenme ihtimali var.

Bunların yarısından fazlası 15 Gareth Bale gol attı. Spurs’taki ikinci büyüsünde Bale, bu hafta tamamen erdemli olmasa da çok faydalı olabilecek bir niş oluşturdu. Premier Lig gollerinin dokuzunun tümü, masanın alt yarısındaki takımların evinde oynadı. Kurtlar (12 ve Villa (10 th) cezaya uygundur.

Başlangıç 2. 05 pm.

Güncellendi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
tr_TRTürkçe